Esileht
Tooted
TK8 Backup
TK8 Safe
TK8 EasyNote
TK8 Kliendihaldus
TK8 Personal
Allalaadimine (tasuta)
Litsentsi tellimine
Klienditugi
Uudiskiri
Firmast
Kontaktid
Ülevaade
Pressiinfo
Raamatupidamise teenus

Uudised...

16. Oktoober 2006 - TK8 Backup versioon 4.0
Uus versioon populaarsest koopiate tegemise tarkvarast on valmis. Lisaks on nüüdsest olemas ka Profiversioon, mis oma täiendavate võimalustega aitab nõudlikumat arvutikasutajat. Mõned uude versiooni lisatud võimalused on järgmised: täiendate koopia tüüpide valimise võimalus (muudatuste ja täienduste koopiad, eraldi ja kombineeritult täiskoopiatega), võimalus teha täiskoopia vaid juhul kui andmeid on pärast viimase koopia tegemist muudetud, Windows Service toetus et teha koopiaid ka siis kui ükski kasutaja pole Windowsi sisse logitud, võimalus kasutada parooliga kaitstud võrguaadresse, võimalus seadistada programm arvutit pärast töö lõpetamist välja lülitama või koopiaid automaatselt tegema vahetult enne arvuti Teiepoolset välja lülitamist. Kliki siin et laadida uus versioon oma arvutisse!

24. Aprill 2006 - TK8 Safe versioon 3.0
Kauaoodatud uus versioon populaarsest paroolide haldamise programmist on lõpuks valmis. Programmist on saadaval nüüd ka profiversioon. See võimaldab hoida standardversiooni lihtsana, ent pakkuda samas lisavõimalusi nõudlikumale kasutajale. Uues versioonis on sellised lisavõimalused nagu näiteks kataloogide järjekorra ja ikoonide muutmine, prügikast ning piiramatu ekslike muudatuste tagasivõtmine, "Lemmikparoolide" nimekiri, jne. Profiversioon võimaldab samaaegset failile juurdepääsu mitmele kasutajale (koos kasutajaõiguste süsteemiga), täiendavaid krüpteerimisalgoritme kaitsemeetodite valikutes ning "Parooligruppide" funktsionaalsust. Kliki siin et laadida uus versioon oma arvutisse!

4. Aprill 2006 - TK8 Backup 3.2
Uus versioon populaarsest koopiatarkvarast on tänases alates kättesaadav kõigile. Uues versioonis on võimalik luua töölauale kiirvalikuid (ikoone) erinevatest profiilidest, täiendavaid seadistusvõimalusi, käivitusviivituse seadistusi, ning muid väiksemaid täiendusi. Lisaks on nüüdsest saadaval (eraldi allalaetav kodulehelt) eestikeelne manual. Kliki siin et laadida programm oma arvutisse!

29. Märts 2006 - TK8 HRM uuendus
Personaliprogrammi on tehtud väikene täiendus - nüüdsest on töötajatele võimalik trükkida välja isikukaarti.
Kliki siin, et laadida uus versioon oma arvutisse!

19. Mai 2005 - TK8 Backup 3.1
Uus versioon populaarsest koopiatarkvarast on tänases alates kättesaadav kõigile. Nimekiri uutest ja täiustatud funktsioonidest on kättesaadav programmi Abi menüü alt.
Kliki siin et laadida programm oma arvutisse!

9. August 2004 - TK8 Backup 3.0
Uus, lihtsamini kasutatav ning kiirem versioon mitmete uuenduste ning võimalustega on nüüdsest saadaval. Mõne näitena on nüüdsest piiramatu koopiafaili suurus, saab luua ise lahtipakkuvaid koopiaid, kasutada lihtsalt FTP haldamise tööriista jne. Lisatud on ka koopiate kiirtaastamise võimalus, unikaalne kataloogide jälgimise süsteem koopiate automaatseks tegemiseks, jne.
ew, easier to use and faster version has many improvements and new features. Some of them are for example unlimited backup file size, self-extracting backup files, easy FTP management utility, Restoring Wizard with quick restoring option, unique folder monitoring system, etcKliki siin et laadida oma arvutisse uus versioon!

11. Mai 2004 - TK8 Kliendihaldus 1.7
Lisatud on mõned uued võimalused kontaktide paremaks haldamiseks, nagu näiteks meeldetuletuste e-mailiga saatmine. Lisaks on ajaloo jälgimise võimalus nüüdsest ka müügivõimalustel. Kliki siin et laadida oma arvutisse uus versioon!


17. Märts 2004 - TK8 Safe uus versioon
Senimaani kõige võimalusterohkem versioon parooliprogrammist on saadaval. Uuenenud on funktsioonid nagu näiteks autoriseerimisakende automaatne täitmine ning paroolide meelespidamine erinevate lehtede tarbeks. Programmil on ka uus ning kaasaegsem väljanägemine.
This enhanced version contains also many new features like system tray mode and unique Autofill memory. The program has also new look and icons. Kliki siin et lugeda täiendavat infot TK8 Safe kohta!


23. Veebruar 2004 - Animeeritud õpetusfilimid TK8 Safe programmile
Tänasest on parooliprogrammi lehel võimalik vaadata animeeritud õppefilme sellest kuidas programmi kasutada ning sellest maksimum võtta.
Kliki siin et filme vaadata!


12. Jaanuar 2004 - TK8 Kliendihaldus 1.6
Käesolev uuendus lisab programmi mitmeid uusi võimalusi. Nüüdsest on võimalik tegevustele määrata meeldetuletusi ning jälgida tegevuste ajalugu (iga muutust mis tegevuse kaardil on tehtud). Lisatud on ka kontakti kiirinfo aken mille saab ühe klikiga vaadata kontakti koondinfot mis on seotud aktiivse tegevuse või muu infoga.
Kliki siin et laadida oma arvutisse uus versioon!


8. Jaanuar 2004 - Esimene TK8 Personal 2.0 versioon
Pärast kuudepikkust testimist on kättesaadav esimene versioon uuest TK8 Personal programmist. Aastatepikkuse töö tulemusena on esialgne versioon oluliselt täienenud. Uue versiooni abil loodame täita pikaajalise eesmärgi ning aidata peagi tuhandeid personalijuhte üle terve maailma.
Kliki siin et lugeda täiendavat infot programmi kohta!


9. Oktoober 2003 - TK8 Safe versioon 2.4
Paroolihaldamise programmi parim versioon on nüüd valmis. Kliki siin et uus versioon oma arvutisse laadida!


/---/

Copyright © 2024 B & M Konsultatsioonid OÜ. Kõik õigused. reserveeritud
TK8 Software on OÜ B & M Konsultatsioonid projekt.
TK8 ning logod märgisega TK8 on registreeritud kaubamärgid.
Leht serveeritud: 12-06-2024
Sisukord