pc backup software
  Koopiate tegemise programm, mis teeb Teie elu lihtsamaks
CD box

TK8 Backup on usaldusväärne ja lihtsalt kasutatav tarkvara koopiate tegemiseks. Tagamaks, et oluline info kunagi ei kaoks.

Programm kaitseb andmeid kõikvõimalike ohtude eest, nagu näiteks voolukatkestustest tingitud probleemid, kõvaketta rikked, inimlikud eksimused, vargus, viiruserünnakud, jne.

Kui Te hoolite oma infost, peaksite kasutama TK8 Backup tarkvara.

Paindlik koopiasüsteem

Koopiate tegemine failidest ja kataloogidest on lihtne ja kiire. Kujutle kui turvaline on omada igapäevaseid koopiaid aadressiraamatust, favoriitidest ja Outlook Expressi seadetest, emailidest ja muudest dokumentidest.

Erinevate tööülesannete loomine programmis võimaldab juurutada paindliku ja automatiseeritud koopiate tegemise süsteemi. Igal ülesandel saavad olla omad seadistused, nagu näiteks millised failid kokku pakkida, kus neid säilitada, kui mitu viimast koopiat alles hoida, kui tihti koopiaid teha jne.

Lisaks terviklikele koopiatele võimaldab programm teha ka kasvavaid koopiaid. Kasvavate koopiate korral pakitakse kokku eelmise koopiaga võrreldes vaid vahepeal muudetud ja lisatud failid. See tähendab väiksemaid koopiafaile ning säästu koopiate hoidmisel. Samuti võtab koopia tegemine vähem aega.

Andmekoopiad

TK8 Backup on andmekoopiate tegemise tarkvara. See tähendab et saate teha koopiaid valitud failidest või kataloogidest.
Programm ei ole mõeldud ülisuurte, tervet süsteemi hõlmavate süsteemikoopiate tegemiseks, mis sisaldaks kõike arvutisse installeeritut, sealhulgas Windowsi ja teisi programme.

Andmekoopiatel on mitmeid eeliseid süsteemi tervikkoopiate ees. Esiteks on andmekoopiad oluliselt väiksemad ning nende tegemine võtab vähem aega. Neid on ka kergem hallata. Lisaks saab taastada suvalise faili või kataloogi kui seda vaja peaks olema. Te ei pea selleks tervet süsteemi "tagasi kerima".

Pakkimine

Main screen
Kettaruumi säästmiseks pakitakse koopiad vaikimisi kokku. Selleks kasutatakse populaarset ZIP faili formaati, mis on kiire ja efektiivne. Näiteks, paljud tekstidokumendid võtavad pakituna kuni 90% vähem ruumi.

Turvalisus

Tehtud koopiad saab kaitsta parooliga ning krüpteerida. Andmete kaitsmiseks kasutatakse üht turvalisimat krüpteerimisalgoritmi (256 AES). Seega ei pea kunagi muretsema, et võõras pääseb ligi teile olulisele infole.

Koopiad erinevatele andmekandjatele

Koopiaid saab teha kõvaketastele, võrguketastele, CD, DVD, USB seadmetele, ZIP, Jazz ja MO ketastele jne. Kui tehtud koopia on liiga suur, et mahtuda ühele andmekandjale, saab programm selle juppideks jagada ning säilitada mitmel andmekandjal. Ka on võimalik igale ülesandele seadistada mitu asukohta, et hoida koopiat erinevates kohtades.

Arvutivälised koopiad

Programmiga saab koopiad üles laadida ka Interneti FTP serverisse. Seega on info Teile kättesaadav ka juhtudel kui arvutid varastatakse või tules hävivad.

Automaatne koopiate tegemine

Kui ülesanded on koostatud, saab vajaliku koopia teha vaid ühe hiireklikiga. Lisaks on võimalik määrata ka automaatkäivitus, et koopiad saaksid tehtud automaatselt, sagedusega mida parasjagu tarvilikuks peetakse.

Automaatkäivitust kasutades ei pea te muretsema, et unustate koopia tegemise. Erinevad seadistusvõimalused ning unikaalne kataloogide jälgimise süsteem tagab selle, et alati on olemas kõige viimane versioon olulisest infost.

Lihtne koopiate haldamine

Mitte ainult koopiate tegemine, vaid ka haldamine on oluline. Kuna iga profiili kohta saab teha ja hoida erineval kuupäeval ja kellaajal tehtud koopiaid, on oluline et teaksite kui palju need ruumi võtavad, kus asuvad, milliseid faile nad sisaldavad jne. Lisaks võib tekkida soov mõne koopia täiendavaks plaadile kirjutamiseks. Selle kõige jaoks on olemas viimaste koopiate nimekiri, kus iga ülesande jaoks on loetletud kõik viimati tehtud koopiad ning käsunupud nende haldamiseks.

Kiire taastamine ja käivitatavad koopiad

Main screen

Sisseehitatud taastamise abiprogramm võimaldab valitud koopiaid kiiresti ning lihtsalt taastada. Tuleb vaid järgida ekraanil toodud küsimusi ning selgitusi. Täiendav kiirtaastamise funktsioon võimaldab andmed taastada ilma küsimusteta kohta, kust info koopia tarbeks esialgselt kokku korjati.

TK8 Backup suudab luua ka käivitatavaid koopiafaile. Lisaks koopiale sisaldavad need ka taastamise abiprogrammi. Seega on koopia endiselt ühes failis, ent selle taastamiseks pole vaja ühtegi teist programmi. Piisab, kui käivitate oma koopiafaili ning järgite taastamisabimehe juhiseid.

Lisavõimalused nõudlikule kasutajale

Kogenud arvutikastajatele on programmis veel mitmeid võimalusi nagu näiteks lähteinfo filtreerimine, avatud failide pakkimine, piiramatu koopiafaili suurus, protsesside logimine, Windows Service toetus, E-maili teatised koopiate tegemistest, protsessori kasutuslimiidid, peidetud reziim, süsteemiriba tööreziim, integreeritud CD ja DVD kirjutamine, lihtne FTP haldur jne.

Kasutusjuhend ning klienditugi

Programmiga on kaasas manual, et saaksite täieliku ülevaate kõigest mida TK8 Backup pakkuda suudab. Kui Teil peaks tekkima küsimusi, siis meie kiire kliendiabi on alati valmis Teid aitama.

Tasuta allalaadimine

Enam ei pea te muretsema et kaotate olulise info. Võtke kasutusele TK8 Backup ning Teie andmed on turvatud!

Programmi saab arvutisse laadida ja proovida tasuta. Kui see rahuldab Teie vajadusi, saate hiljem osta litsentsi programmi edasiseks kasutamiseks.

Windows 95, 98, NT4, ME, 2000, XP, Vista, 7;
400 MHz või parem protsessor;
10 MB vaba kettaruumi;

Esileht
Tooted
TK8 Backup
TK8 Safe
TK8 EasyNote
TK8 Kliendihaldus
TK8 Personal
Allalaadimine (tasuta)
Litsentsi tellimine
Klienditugi
Uudiskiri
Firmast
Kontaktid
Ülevaade
Pressiinfo
Raamatupidamise teenus

...TK8 Backup 4.3
Võrdle Std. ja Profiversiooni
Ekraanipildid
Animeeritud õpetused
Soovitajad ning auhinnad

 

NB! Programmil on nüüd olemas ka Eestikeelne kasutusjuhend.

Selle alla laadimiseks ja lugemiseks tehke all toodud viitel hiire parema nupuga klikk ning valige menüüst "Save Target As". Nii saate valida koha kuhu faili oma arvutis salvestada.

TK8 Backup kasutusjuhend PDF failina

 

 

 

Copyright © 2024 B & M Konsultatsioonid OÜ. Kõik õigused. reserveeritud
TK8 Software on OÜ B & M Konsultatsioonid projekt.
TK8 ning logod märgisega TK8 on registreeritud kaubamärgid.
Leht serveeritud: 18-07-2024
Sisukord