Tarkvara Teie firma kasvatamiseks

Lühike ülevaade sellest miks

oma arvutisse installeeritud programm on
parem lahendus kui internetipõhine rakendus.

1) Tavalised, arvutisse installeeritavad programmid on enamasti mugavamad kasutada.

Veebirakenduste kasutamise mugavus kannatab ennekõike tehnoloogiliste piirangute tõttu, mis ei võimalda kasutada küll pealtnäha pisikesi, ent rohkelt lisaväärtust andvaid mugavusi. Näidetena võib tuua kiirotsingu (lokatsioon), kiirvalikud, kiirfiltrid, reaalajas andmete grupeerimise jmt. Ka sorteerimised ning andmetabelite väljanägemise kiire muutmise võimalused on tavaprogrammides paremad.

2) Töö andmetega on tavaprogrammis oluliselt kiirem.

Tavaprogrammid on kiiremad peamiselt seetõttu, et neil pole vaja andmeid üle Internet kohale tuua. Et andmed on juba teie arvutis, siis nende kuvamine ekraanile on kiire. Kuigi Internetiühendused on muutunud kiireks, võtab iga lehe sisselugemine paratamatult oma aja, eriti kui lehel on palju infot.

Kuna enamik veebirakenduste pakkujaid hoiavad ühes serveris kümnete, kui mitte sadade klientide andmebaase, siis see toob kiiruse probleemi veelgi teravamalt esile. Veebirakenduste puhul peab üks arvuti (server) ära tegema sadade kasutajate töö, samas kui oma arvutisse installeeritud programm teeb ära tööd vaid ühe kasutaja heaks. Isegi kui tavaprogrammil on mitu kasutajat, jaguneb koormus erinevate kasutajate arvutite vahel ning töö on ikkagi kiire.

3) Pikemate nimekirjade käsitlemine on tavaprogrammis parem.

Veebirakenduste omapäraks on see, et ühele lehele kuvatavate andmete hulk on enamasti optimeeritud (piiratud). See tähendab, et ekraanil on näha mingi vahemik andmetest ning terve nimekiri pole samaaegselt jälgitav. Näiteks kuvatakse ekraanile kliendid algustähtedega AA kuni AP. Tavalises programmis saab kasutaja soovi korral samuti sarnaseid filtreid kasutada, kuid kasutaja saab probleemideta jälgida ka pikemaid nimekirju.

4) Interneti puudumisel ei jää töö tegemata.

On paratamatu, et aegajalt esineb Internetiühenduses katkestusi. Selleks võib olla kohalik riistvaraline või tarkvaraline probleem, aga ka Internetiteenuse pakkujapoolne häire. Kui puudub aga Internet, on veebirakendusele ligipääs võimatu. Oma arvutisse installeeritud programmi puhul saaksite sellises olukorras aga probleemideta tööd jätkata.

5) Tavaprogammiga ei sõltu töö kolmandate osapoolete võimalikest tõrgetest.

Veebirakenduse pakkujal võib ette tulla kolmandatest osapooltest tingitud tõrkeid, mistõttu võib ka Teie töö häiritud olla. Näiteks kui teenuse pakkujal tekivad katkestused internetiühenduses, siis isegi kui Teie enda ühendus on korras, ei saa Te ikkagi oma olulistele andmetele ligi.

Kui teenusepakkuja serveriga midagi juhtub, siis kõikide koopiate taastamine võib sõltuvalt andmete mahust võtta omajagu aega. Kui Teie enda arvutiga aga midagi juhtuma peaks (näiteks kõvaketas läheb rikki), siis tavaprogrammi puhul saate oma andmed koopiast taastada ning suvalises teises arvutis vähem kui kümne minutiga tööd jätkata.

6) Veebirakenduse pakkuja kadumisel on oht andmetest ilma jääda.

Kui teenusepakkuja lõpetab ootamatult tegevuse, võib juhtuda et Te ei saa enam oma andmetele ligi ning need lähevad kaotsi. Kohalikus arvutis asuva programmi puhul saate Te vajadusel oma andmetele alati ligi.

7) Oma programmi kasutamisel on turvarisk oluliselt väiksem.

Avalikud serverid sattuvad paratamatult ka häkkerite rünakute alla. Rünnakute all on olnud näiteks nii Microsofti, Hansapanga kui ka väiksemate firmade serverid. Rünnakute ajal, mis võivad kesta päeva kuni paar, pole Teil aga ligipääsu oma olulistele andmetele.

Reaalne on oht, et kui serverisse sisse murtakse, võidakse Teie konfidentsiaalseid andmeid kurjalt ära kasutada või sootuks rikkud. Tavaprogrammi puhul on andmed Teie enda arvutis. Häkkerite huvi tavaliste arvutite vastu on aga minimaalne. Kui arvuti on kaitstud, nii parooli kui ka tulemüüriga, on ohvriks langemise võimalus praktiliselt olematu.

8) Kontroll oma andmete üle.

Kui programm on installeeritud Teie enda arvutisse, omate täielikku kontrolli oma andmete üle. Näiteks võite olla kindel, et kui tegite koopia, siis on see Teil tõepoolest olemas. Pole vaja karta, et teenusepakkuja arvutil jäi mõne tehnilise tõrke tõttu koopia Teile eluliselt olulistest andmetest tegemata ning Te ise ei teagi seda.

9) Oma programmi kasutamine on soodsam.

Veebirakendused on tavaprogrammidest sageli kallimad. Seda peamiselt kallima riist- ja tarkvara tõttu mida serverites kasutatakse. Summa kasvab ka jooksva hoolduse ning operatiivse jälgimise kulutuste arvelt. Need kulud tuleb aga kinni maksta veebirakenduse kasutajatel. Tavaprogrammi arvutisse installeerimisel Teie kulutused oma arvuti hooldamiseks aga ei kasva.

NB! Kas teadsite et kadunud on veebirakenduste peamine eelis tavaprogrammide ees?

Pikemat aega on veebirakenduste peamiseks eeliseks toodud seda, et saate tööd teha üle Interneti, suvalisest arvutist. Sageli aga ei teata, et see on võimalik ka tavalise programmi kasutajale. Kui programm on installeeritud Windows 2000 või XP arvutisse, siis on võimalik kasutada Windowsi sisse ehitatud "Remote Desktop" tehnoloogiat. See võimaldab Teil siseneda enda põhiarvutisse enamikest teistest arvutitest ja pihuarvutitest ning kasutada seda täisfunktsionaalsuses. Töö on kiire ning hea ühenduse puhul ei ole arugi saada et töötate üle Interneti. Sel moel pääsete ligi nii oma andmebaasidele, kui ka teistele failidele ja programmidele mida olete harjunud oma arvutis kasutama.

Meie poolt pakutav TK8 Business CRM on lihtne ja funktsionaalne, arvutisse installeeritav programm. Seega saate osa mitmetest mugavustest ja eelistest mida ükski veebirakendus juba ainuüksi tehniliselt pakkuda ei suuda.

>> Kliki siin et laadida oma arvutisse tasuta prooviversioon!

>> Kliki siin ja osta omale täisversioon! Vaid 149 EUR

Esileht
Tooted
TK8 Backup
TK8 Safe
TK8 EasyNote
TK8 Kliendihaldus
TK8 Personal
Allalaadimine (tasuta)
Litsentsi tellimine
Klienditugi
Uudiskiri
Firmast
Kontaktid
Ülevaade
Pressiinfo
Raamatupidamise teenus

...TK8 Kliendihaldus
Võtmefunktsioonid
Võrdlus veebilahendustega

Copyright © 2024 B & M Konsultatsioonid OÜ. Kõik õigused. reserveeritud
TK8 Software on OÜ B & M Konsultatsioonid projekt.
TK8 ning logod märgisega TK8 on registreeritud kaubamärgid.
Leht serveeritud: 18-07-2024
Sisukord