Esileht
Tooted
TK8 Backup
TK8 Safe
TK8 EasyNote
TK8 Kliendihaldus
TK8 Personal
Allalaadimine (tasuta)
Litsentsi tellimine
Klienditugi
Uudiskiri
Firmast
Kontaktid
Ülevaade
Pressiinfo
Raamatupidamise teenus

TK8 Backup

Tee koopia oma failidest ja kataloogidest, aadressiraamatust, favoriitidest, Outlook Expressi andmetest, jne. Võimalustena võib välja tuua koopiate automaatse tegemise ning plaadile kirjutamise või FTP serverisse laadimise. Koopiad saab vajadusel krüpteerida. Kõik see on lihtsalt kasutatavas liideses ning tagab et Sinu vajalikud andmed on kaitstud võimaliku hävingu eest.

Loe lähemalt...
Lae alla tasuta prooviversioon
Telli litsents! Vaid 24.95 EUR

TK8 Safe

Kui Sul on mitmeid paroole ja kasutajanimesid mida meeles pidada, siis TK8 Safe saab hoolt kanda selle eest et Sa neid kunagi ei unustaks. See väike ent kasulik paroolide haldamise programm saab paljus aidata.

Loe lähemalt...
Lae alla tasuta prooviversioon
Telli litsents! Vaid 19.95 EUR

TK8 EasyNote

TK8 EasyNote on tasuta programm mis võimaldab Windowsi töölauale panna kollaseid meelespealipikuid. TK8 EasyNote säsätab Sinu pabermärgetele kuluvat raha ning aega kuna märgete haldamine on efektiivsem. Samuti ei ole enam laud ega monitor üle kormatud liigsest paberpahnast.

Loe lähemalt...
Lae alla! Programm on tasuta!

TK8 Kliendihaldus

On oluline, et saaksite oma igapäevast tööd klientide ja hankijatega teha paremini. Selles saab TK8 Kliendihaldus paljuski aidata, varustades Teie arvuti tippvõimalustega kontaktide paremaks haldamiseks ja kasutamiseks. Võimalik on suhelda erinevate kliendigruppidega, analüüsida müüke ja oste, hallata kontakte ning nendega seotud tegevusi, müügivõimalusi, jne.

Loe lähemalt...
Lae alla tasuta prooviversioon
Telli litsents! Vaid 149 EUR

TK8 Personal

TK8 Personal on professionaalne töötajate info haldamiseks. Kui Teie ettevõttes on töötajaid, siis käesolev programm saab kaadrit puudutava info haldamise ja nalüüsimise teha oluliselt lihtsamaks. Lisaks on programmis võimalus tööaja ja tükitöö arvestamiseks.

Loe lähemalt...
Lae alla tasuta prooviversioon
Telli litsents! Alates 99 EUR
Copyright © 2024 B & M Konsultatsioonid OÜ. Kõik õigused. reserveeritud
TK8 Software on OÜ B & M Konsultatsioonid projekt.
TK8 ning logod märgisega TK8 on registreeritud kaubamärgid.
Leht serveeritud: 20-05-2024
Sisukord